Grand Akça Otel

Mekan

 • Konaklama

Hizmet

 • Otopark

 • Animasyon

 • Sauna

 • Açık Yüzme Havuzu (Bay)

 • Açık Yüzme Havuzu (Bayan)

Mutfak

 • Bilgi Bulunmamaktadır. En Kısa Sürede Güncellenecektir.

Organizasyon

 • Bilgi Bulunmamaktadır. En Kısa Sürede Güncellenecektir.

Kapasite

 • Bilgi Bulunmamaktadır. En Kısa Sürede Güncellenecektir.

Ödeme

 • Nakit

 • Kredi Kartı

Grand Akça Otel

Tesisimiz 3 km uzunluğunda eşsiz Selinus Plajı'na yalnızca 25 metre mesafededir. Kum ve zaman zaman küçük çakıllardan oluşan Selinus Plajı mavi bayraklıdır. Son derece temiz ve berrak denizi ile Akdeniz'de bulunan alternatif turizm tesisleri içerisinde en iyi plaj tesisimize aittir.

 

Kategori :4 YILDIZLI 

Konaklama :Herşey Dahil

Sezon :16 Haziran 2017-21 Ekim 2017

Konum :Yat Limanı Karşısı, Selinus Plajı Gazipaşa / Antalya

Denize Mesafesi: 25 metre

Otel Giriş Saati:14:00

Otel Çıkış Saati:11:00

Havaalanı mesafesi:Gazipaşa havalimanı 6 km

Şehir merkezine mesafesi:Alanya merkez 44 km

Plaj:Selinus plajı 25 metre uzaklıktadır

 

HAVUZLAR

Tesisimizde bay ve bayanlara ait olmak üzere toplam 2 adet havuz bulunmaktadır. Her iki havuzumuzda çocuklar için ayrılmış çocuk havuzu ve kaydırak mevcuttur.

 

Bayanlar Havuzu

21 x 11 metre ebatlarında, toplam 231 m2 büyüklüğünde bir havuzdur. Dışarıdan görünmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. 1.100 metrekare bir alan üzerine kurulmuştur, 15 metre uzunluğunda bir adet büyük kaydırak mevcuttur. Bu havuzumuza 7 ve 7 yaşından büyük erkek çocukları alınmamaktadır.

 

Baylar Havuzu

Otelimizin hemen önünde bulunan 18 metre uzunluğunda, 11 metre genişliğinde, toplam 198 m2 büyüklüğünde bir havuzdur. Erkeklere özeldir. Havuzumuzda 14 metre uzunluğunda bir kaydırak mevcuttur. Bu havuzumuza 7 ve 7 yaşından büyük kız çocukları alınmamaktadır.

 

YİYECEK VE İÇECEK HİZMETİ

Sabah kahvaltısı:08:00 – 10:00 Ana Restoran (zengin açık büfe sabah kahvaltısı sunulmaktadır)

Geç kahvaltı:10:00 – 10:30 Ana Restoran (sabah kahvaltısına oranla daha az üründen oluşan açık büfe kahvaltı sunulmaktadır)

Öğle yemeği:12:30 – 14:00 Ana Restoran (zengin açık büfe öğlen yemeği sunulmaktadır)

Gözleme saati:11:00 – 12:00 ve 14:00 – 17:00 Bay ve Bayanlar Havuzu (Gözleme çeşitlerinden oluşan yiyecekler sunulmaktadır)

Beş çayı:17:00 – 18:00 Bay ve Bayanlar Havuzu (kuru pasta ve mevsim meyvelerinden oluşan ikramlar sunulmaktadır)

Akiam yemeği:19:00 – 21:00 Ana Restoran (zengin açık büfe akşam yemeği sunulmaktadır)

Bayanlar Havuz Bar:10:00 – 19:00 Bayanlar Havuzu (kola, fanta, soda,su, konsantre meyve suları ve sıcak içecekler sunulmaktadır)

Erkekler Havuz Bar:10:00 – 23:45 Erkekler Havuzu (kola, fanta, soda, su, konsantre meyve suları ve sıcak içecekler sunulmaktadır)

Sahil bar:10:00 – 18:00 Sahil (konsantre meyve suları, su ve sıcak içecekler sunulmaktadır)

 

AKTİVİTELER

Grand Akca Otel'de yedi gecenin en az beş gecesi ayrı bir aktivite ile eğlenebilir, nefes kesen şovlar veya hayran kalacağınız müzikler ile unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Bay ve bayanlar için ayrı yarı hazırlanmış animasyonlar, yarışmalar, spor aktiviteleri sizi bekliyor. Dilerseniz gün içerisinde rafting, mavi yolculuk, Damlataş Mağarası, Dim Çayı ve Mağarası turlarımıza katılabilir, Akdeniz'in tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

 

ODALAR

Ekonomik Odalar

Tesisimizin ön tarafında bulunan odalardır, büyüklüğü 26 metrekaredir. Deniz ve havuz manzarasına sahiptir. Bu odalarımızda bir adet 150 x 200 ebadında çift kişilik yatak, bir tek kişilik yatak olabilen koltuk bulunmaktadır. Yine bu odalarımızda tv, mini bar, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, direk telefon bulunmaktadır. Bu odalarımızda ek yataksız 3 misafirimiz ağırlanabilmektedir.

 

Doğa Manzaralı Odalar

Tesisimizin dağ ve ormana bakan kuzey kısmında bulunan odalardır, büyüklüğü 27 metrekaredir. Bu odamızda bir adet 160 x 200 ebadında çift kişilik yatak ve bir tek kişilik yatak olabilen koltuk bulunmaktadır. Yine bu odamızda tv, mini bar, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, direk telefon bulunmaktadır. Bu odalarımızda ek yataksız 3 misafirimiz ağırlanabilmektedir.

 

Deniz, Havuz Manzaralı Odalar

Tesisimizin ön tarafında bulunan odalardır, büyüklüğü 31,5 metrekaredir. Deniz ve havuz manzarasına sahiptir. Bu odalarımızda bir adet 160 x 200 ebadında çift kişilik yatak, bir ranza ve bir adet tek kişilik yatak olabilen koltuk bulunmaktadır. Yine bu odalarımızda tv, mini bar, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, direk telefon bulunmaktadır. Bu odalarımızda ek yataksız 5 misafirimiz ağırlanabilmektedir.

 

Premium Oda

Tesisimizin 5. katında bulunan odanın büyüklüğü 65 metrekaredir. Tek bir oda olarak dizayn edilmiş bu odamızda bir oturma grubu, çift kişilik bir ranza ve 160 x 200 ebatlarında çift kişilik yatak bulunmaktadır. Yine bu odamızda tv, mini bar, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, direk telefon bulunmaktadır, ek yataksız 6 misafirimiz ağırlanabilmektedir.

 

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

Rezervasyon yapıldığı andan itibaren yapılan iptallerde %20 kesinti uygulanır.

Misafir girişine 30 günden az kala yapılan iptallerde %50 kesinti uygulanır.

Misafir girişine 7 günden az kala yapılan iptallerde iade yapılmaz, ücretin tamımı yanar.

Mücbir sebepler belgelendirmek kaydı ile misafir girişine 3 gün kalıncaya kadar %20 kesinti ile iade edilir.

Tesiste konaklaması başlamış veya giriş gününe 3 günden az kalan misafirlerimizin mücbir sebep dahi olsa iptallerinde iade yapılmaz.

Kredi kartı ile yapılan rezervasyonların iadelerinde ilgili bankanın tesise ödeme yaparken kestiği komisyon düşüldükten sonra iade yapılır.

Tarih değişikliği talepleri misafir giriş gününden 30 gün önce tesisin müsaitlik durumuna göre mevcut kota fiyatı üzerinden gerçekleştirilir.

Yorum Yap

İletişim

Pazarcı Mahallesi, Uğur Mumcu Sok. No:359, 07900  Gazipaşa / Antalya

Konum

İletişim Formu